Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Průmyslové pračky

Průmyslová pračka Simplex 100-120

Mycí a odmašťovací stoly

Zakázkový mycí sůtl Stabil Inox

Kapaliny a jejich výměny

Dodávka kapalin a jejich výměnný systém

Nýty a nýtovací nářadí

Spojovací materiál a nýtovací nářadí

Čistící a konzervační kapaliny TOREN

Čisticí, mycí a odmašťovací kapaliny Toren jsou světově jedinečnými prostředky, které v jednom kroku zaručují očištění výrobku a současně jeho mezioperační protikorozní ochranu.

Organické mycí kapaliny Toren 141 a 145 nikdo jiný nevyrábí. Tyto prostředky mimo vysoké mycí a odmašťovací účinnosti zakonzervují a dlouhodobě ochrání kovy proti korozi, přičemž povrch po odpaření rozpouštědla zůstává suchý a nelepivý. S výhodou se používají i na expediční ochranu.

Toren 761-1 a Toren 762-1 jsou biologicky rozložitelné vodní kapaliny nejvyšší technické úrovně. Obsahují látky, které omezují negativní účinek tvrdé vody, dále prostředky pro pasivaci kovů a inhibitory koroze pro mezioperační ochranu. Výborně odlučují jak mechanické nečistoty, tak odstraněné mastné znečištění (zbytky obráběcích emulzí, konzervační oleje, vazelínu, karbon apod.). Přestože tyto vodní prostředky v sobě obsahují i odpěňující složku, je na některých mycích zařízeních zapotřebí přidat vhodný odpěňovač.

Dále nabízíme odrezovač a pasivátor Toren 251-1 a čistící kapalinu Toren 745-1, která je vhodná k čištění kovových výrobků ze slitin mědi (bronz, mosaz, měď).

Sortiment

Kompletní katalog z výstavy 2010 si můžete stáhnout zde.

Aplikační tabulky

Pro Vaší lepší orientaci jsme připravili 2 tabulky použití čistících a konzervačních kapalin TOREN:

  • Aplikační tabulka - PDF, XLS
  • Aplikační tabulka přehled - PDF, XLS
Joomla Templates by Joomla51.com