Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Průmyslové pračky

Průmyslová pračka Simplex 100-120

Mycí a odmašťovací stoly

Zakázkový mycí sůtl Stabil Inox

Kapaliny a jejich výměny

Dodávka kapalin a jejich výměnný systém

Nýty a nýtovací nářadí

Spojovací materiál a nýtovací nářadí

Kapaliny do mycích stolů a jejich výměny

Likvidace a výměna kapalin do mycích stolůSpolečnost QTS-nýty v současné době dodává šest typů kapalin pro ruční bezoplachové mytí za studena. Veškeré typy kapalin se používají především do mycích a odmašťovacích stolů.

Výměna použitých kapalin

Nedílnou součásti spojenou s dodáváním těchto kapalin je výměnný systém použité kapaliny.

Společnost QTS-nýty má vydaný souhlas k nakládání s nebezpečným odpadem a v rámci servisu odebírá zpět použitou kapalinu, kterou následně odesílá k likvidaci. Zároveň za zákazníka vyřizuje veškerou agendu, spojenou s nakládáním a evidencí nebezpečných odpadů.

Typy kapalin

  • A - (Standard) - základní mytí znečištěných dílů v autoopravnách a údržbách. Má nižší odpařivost.
  • B - (Standard Plus) - mytí s následnou konzervací (konzervace po dobu 14 dnů).
  • C - (CeSol) - nejpoužívanější kapalina pro dokonalé odmaštění. Široké použití jak v autoopravnách (čištění motorů, převodovek, startérů apod.), tak i v průmyslové výrobě a údržbách.
  • D - (DeSol) - kapalina se zrychleným osychem je využívaná především v elektrodílnách a lakovnách. Lze ji také používat ve všech provozech jako výše uvedené kapaliny.

    Pro více informací nahlédněte do našich materiálových listů kapalin.

  • TOREN 141 a 145 - obě kapaliny jsou určeny k čištění a konzervaci kovových výrobků. TOREN 141 je vhodný pro výrobky ze železných kovů a TOREN 145 pro výrobky ze železných i barevných kovů, zejména z nelegovaných ocelí, mědi, mosazi, slitin hliníku, stříbra, aj. Na povrchu zanechávají velmi tenký ochranný film, který v převážné většině případů není nutné odstraňovat. Více info zde.

V ceně je vždy zahrnuta nová odmašťovací kapalina včetně obalu, likvidace použité kapaliny a obalu, doprava a servisní práce technika.

Joomla Templates by Joomla51.com