Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Průmyslové pračky

Průmyslová pračka Simplex 100-120

Mycí a odmašťovací stoly

Zakázkový mycí sůtl Stabil Inox

Kapaliny a jejich výměny

Dodávka kapalin a jejich výměnný systém

Nýty a nýtovací nářadí

Spojovací materiál a nýtovací nářadí

Naše produkty

Specializujeme se na prodej a servis vybavení pro průmyslové dílny a to především v oboru ekologického čištění a odmašťování. Sídlo firmy je v Bohumíně, kde je náš hlavní sklad a prodejna spojovacího materiálu, středisko pro výměny kapalin se nachází v Blučině u Brna. V rámci dodávek pro naše partnery však působíme po celé republice. Více informací o nás naleznete v profilu.

Průmyslová pračka Simplex 100/120

Průmyslové pračky včetně kapalin

Odmašťovací pračky jsou průmyslová zařízení pro horké postřikové mytí motorů a mechanických dílů s použitím vody a biologicky odbouratelných saponátů. Používají se především pro mytí a odmašťování, pasivaci a antikorozní ochranu.

Naše modely jsou již v základu vypaveny řídícím digitálním systémem DGT s vylepšenou výkonností V našem sortimentu naleznete pračky Simplex, Atom a Lavapen.

Ke všem typům praček dodáváme rovněž čistící a konzervační kapaliny Toren.

 

Mycí stoly včetně výměny kapalin

myci stul inoxOdvoz a likvidace použité náplně, výměna kapalinNabízíme stacionární i mobilní mycí a odmašťovací stoly určené pro čištění součástek různých strojních dílů a údržbu v automobilových a průmyslových odvětvích. Tyto stoly jsou založeny na cirkulaci odmašťovacího přípravku.

Zároveň zákazníkům nabízíme výrobu zakázkového stolu přesně dle jeho přání.

V současné době dodáváme šest typů čistících a konzervačních kapalin a zároveň provádíme výměnný servis použité kapaliny ve všech mycích stolech na území ČR. Nedílnou součásti tohoto výměnného servisu je odvoz a likvidace použité náplně s následnou evidencí nebezpečných odpadů. 

Spojovací a nýtovací materiál

Spojovací materiál a nýtovací nářadíNabízíme široký sortiment spojovacího materiálu a nýtovacího nářadí.

Jednostranné trhací nýty se používají ke spojování materiálů. Dodáváme přes dva tisíce druhů nýtů o průměrech 2,4 - 8 mm.

Maticové a šroubové nýty se používají při nýtování do jednostranně nepřístupných míst a tenkých materiálů, kde potřebujeme vytvořit závit. Zanýtováním nýtů pak vznikne rozebíratelný spoj.

 

Joomla Templates by Joomla51.com