Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Průmyslové pračky

Průmyslová pračka Simplex 100-120

Mycí a odmašťovací stoly

Zakázkový mycí sůtl Stabil Inox

Kapaliny a jejich výměny

Dodávka kapalin a jejich výměnný systém

Nýty a nýtovací nářadí

Spojovací materiál a nýtovací nářadí

Profil společnosti

Firma QTS - nýty spol. s r.o. byla založena v roce 1994 jako obchodní společnost se zaměřením na prodej spojovacího materiálu a vybavování dílen. Sídlo společnosti je v Bohumíně, kde je zároveň hlavní sklad a prodejna spojovacího materiálu. Pobočku firmy máme v Blučině u Brna.

Naše firma nabízí široký sortiment trhacích, maticových a šroubových nýtů různých materiálů, velikostí i průměrů. Ke spojovacímu materiálu nabízíme ruční, pneumatické a akumulátorové nýtovací nářadí.

Dalším obchodním odvětvím je prodej ekologických odmašťovacích stolů. V současné době nabízíme osmnáct standardně vyráběných typů. Součástí těchto zařízení je odmašťovací kapalina, která je určena k bezoplachovému odmašťování za studena a nahrazuje tak starší typy benzínů a chlorovaných rozpouštědel. Naše společnost zároveň provádí servis a zpětný odběr znečištěné odmašťovací kapaliny s její následnou likvidací. Pro tyto účely máme udělený souhlas k přepravě nebezpečného odpadu a vlastní Koncesní listinu pro podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady.

Na základě bohatých zkušeností v oboru odmašťování jsme v roce 1996 rozšířili svůj prodejní sortiment o průmyslové odmašťovací pračky, které nachází své využití jak v autoprůmyslu, tak i ve strojírenských a opravárenských provozech.

V současné době přicházíme na trh s novou generací průmyslových odmašťovacích praček DGT a jako jediní dodáváme v základní výbavě patentovaný elektronicky řídící systém DGT, který kromě jiných funkci umožňuje týdenní programování ohřevu kapaliny v nádrži a separaci oleje. Zároveň nabízíme a dodáváme široký sortiment čistících a konzervačních kapalin, které byly speciálně vyvinuty pro naší společnost. Rovněž poskytujeme technologickou pomoc při výběru těchto kapalin.

Společnost QTS - nýty spol. s r.o. se pravidelně účastní výstav a veletrhů konaných v České republice i v zahraničí. Nedílnou součástí prezentace jsou naše internetové stránky.

Joomla Templates by Joomla51.com